Etykiety na przetwory

Sezon na domowe przetwory trwa w najlepsze. Zaprawiamy paprykę, ogórki, smażymy powidła i ucieramy jabłka na mus, aby w zimowe dni rozkoszować się ich smakiem. Bo miło jest tak otwierać słoiczki ze skarbami jesieni i marzyć o słońcu.
Ja lubię przyozdabiać je, kolorowymi materiałami, sznurkami i etykietami.
Przygotowałam właśnie zestaw takich „jabłkowych etykiet” w formacie A4 do pobrania i wydrukowania. Miłej zabawy 🙂

Oczywiście pojawią się kolejne etykiety na inne przetwory, jak tylko będę miała czas na ich przygotowanie.

Etykiety na przetwory
Etykiety na przetwory

Jak drukować:

Aby wydrukować etykiety należy kliknąć na wybrany wzór poniżej. Kiedy wyświetli się w przeglądarce PDF z wybranym arkuszem, należy kliknąć ctrl+p aby przejść do ustawień drukowania.

Zapraszam również do starszych wpisów, na których zastosowałam te lub inne etykiety. Możecie zobaczyć jak prezentują się na słoiczkach.

Dżem jabłkowo-bananowy z goździkami

Sok z owoców dzikiego bzu czarnego

Dżem z mirabelek i lawendy

 

Informacje dotyczące wykorzystania etykiet:

Etykiety udostępniam Wam na własny użytek. Możecie je wydrukować i stosować na swoich przetworach, które macie w swoich zapasach. Zastrzegam jednak, iż nie można wykorzystywać ich komercyjnie, oraz odsprzedawać, jak również czerpać jakichkolwiek korzyści majątkowych.

7 odpowiedzi do “Etykiety na przetwory”

    1. Ja pracuję w programie Corel Draw X5. Jeśli jednak potrzebujesz programu na własny użytek aby od czasu do czasu stworzyć np. etykietkę to najlepszy będzie darmowy Inkscape. Właściwie nada się każdy program graficzny, choć do tego akurat najlepiej do grafiki wektorowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *